WATTBIKE – POSOUVÁME VAŠE VÝKONY

TRÉNUJ JAKO PROFESIONÁLOVÉ

Wattbike je unikátní indoorový ergometr, který přináší realistický pocit z jízdy totožný s jízdou na běžném kole. Je to nástroj pro trénink s okamžitou zpětnou vazbou.

POCIT Z JÍZDY JAKO NA SILNIČNÍM KOLE

Reálný pocit z jízdy jako na klasickém silničním kole je vytvořen unikátní konstrukcí vzduchové brzdy spojené se setrvačníkem. Sekundární brzda je magnetická, používá se jen při velmi vysokých zátěžích a imituje vysokoprocentní stoupání. 10 stupňů odporu vzduchové brzdy a 7 magnetické umožňuje imitaci širokého spektra převodů 39-56×12-20. Maximální možný odpor ergometru Wattbike Trainer je 2000 wattů. V případě použití modelu Wattbike Pro je maximální odpor na úrovni 3760 W. Tento ergometr je určen pro testování, dráhaře a sprintery.

INDIVIDUÁLNĚ NASTAVITELNÁ GEOMETRIE

Základem konstrukce je třicetikilový rám z oceli s řadou variabilních součástí, tak aby dokázal svému uživateli připravit identickou pozici, jako na kole. To se týká nejen výšky a předozadní pozice sedla, ale stejně nastavitelná jsou i řídítka. Ta jsou navíc propojena s hrazdou a volitelnými triatlonovými opěrkami a následně potažena pryžovou vrstvou, nechybí samozřejmě ani výstupky, imitující vršek brzdových pák.

WATTBIKE PERFORMANCE COMPUTER

Velmi důležitou součástí je „mozek“ tohoto stroje, Wattbike Performance Computer spojený s tenzometrickým senzorem výkonu umístěným u středu na řetězu, umožňujícím přesné měření výkonu s chybou do 2%. Počítač trvale snímá 40 parametrů ve frekvenci 100x za sekundu a umožňuje velmi detailní analýzu výkonu včetně známého Polar View , který graficky znázorňuje, zda šlapete efektivně.

Z  nejdůležitějších měřených parametrů zmiňme nezávislé údaje o výkonu levé a pravé nohy, včetně zobrazení křivky práce, úhlu náběhu maximální síly, kadence, průměrného, maximálního a aktuálního wattového výkonu, hodnoty wattů na kilogram a další. Samozřejmě nechybí informace o ujeté imaginární vzdálenosti a rychlosti. Počítač přijímá informace o srdečním rytmu z propojeného hrudního pásu a je kompatibilní se všemi významnými výrobci, jako například Garmin, Polar, Suunto a další. Veškerá analýza jak reálných dat tak prohlížení výsledků je zobrazena na displeji, který je díky rozměrům 12×7 cm dostatečně přehledný a samozřejmě mu nechybí v nabídce pro navigaci čeština. V počítači jsou předpřipraveny programy jak pro testy, tak pro tréninky všech možných modalit a úrovní. Je také možno definovat vlastní testy a tréninky, prakticky bez jakýchkoliv omezení.

BEZDRÁTOVÁ KOMUNIKACE S PC I MOBILNÍMI ZAŘÍZENÍMI

Data jsou živě vysílána v technologii ANT+ a nově také Bluetooth, takže je možno je přenášet do počítače, sportovních hodinek, cyklocomputerů či mobilních telefonů a ukládat do oblíbených aplikací. Nově je od léta 2015 k dispozici vlastní aplikace pro iOS a Android platformy umožňující řízení tréninku s přenosem všech dat včetně Polar View. Wattbike PC software pro sportovní centra umožňuje simultánní individualizovaný trénink či imaginární závody. Pro testovací centra, závodníky a zaryté analytiky je k dispozici vědecký software umožňující přesné analýzy všech měřených parametrů, včetně exportů dat do systémů jako Training Peaks, Strava či dalších.
Nabízí možnost měřit parametry, jako jsou watty, kadence, rychlost, tepová frekvence a mnohé další. Navíc poskytuje grafickou a numerickou informaci o technice šlapání, kterou je možné sledovat přímo v průběhu tréninku. Všechny tyto informace vidíte na displayi Wattbike nebo je můžete bezdrátově přenést na obrazovku počítače pomocí technologie ANT+. Následně je pak možné využít software Wattbike k analýze naměřených dat.

WATTBIKE ATOM X

Wattbike AtomX poskytuje nejrealističtější cyklistický zážitek, jaký byl kdy vytvořen. Je vybaven dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením, integrovanými řadicími pákami a umožňuje si vybrat mezi režimem ergo, rychlost nebo stoupání.

cena a dostupnost na dotaz

WATTBIKE NUCLEUS LOW

Wattbike Nucleus je vybaven naší dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a poskytuje nejpokročilejší zpětnou vazbu o výkonu pro plně propojené uživatelské prostředí.

Standardní možnost odporu Wattbike Nucleus LOW byla navržena tak, aby lépe vyhovovala potřebám všech uživatelů zdraví a fitness.

Možnost vysokého odporu Wattbike Nucleus HIGH byla zkonstruována tak, aby vyhovovala potřebám elitních sportovců a výkonnějších jezdců.

cena a dostupnost na dotaz

WATTBIKE PRO

Wattbike je unikátní indoorový ergometr, který přináší realistický pocit z jízdy totožný s jízdou na běžném kole. Wattbike  je nástroj pro trénink s okamžitou zpětnou vazbou.

cena a dostupnost na dotaz

DOTAZ NA PRODUKT

Leave this field blank