REVOLUČNÍ CHLADICÍ PRODUKTY

INUTEQ-DRY® je revoluční technologie chlazení založena na systému vypařování. Udrží Vás v suchu a chladu až 3 dny, jednoduše jen díky vodě z vodovodu.

Patentovaný chladicí systém byl vytvořen pro prostředí, kde je požadováno chlazení, ale zdroje jsou omezené.

K atktivaci INUTEQ-DRY® stačí určité množství vody (vesta max. 600 ml, kšiltovka max. 100 ml) pro maximální výkon.  Aktivace je velmi snadná, stačí naplnit vodou z vodovodu a chlazení se okamžitě aktivuje.

Technologie INUTEQ-DRY® je trvanlivé řešení, výrobky lze prát v pračce a jsou antibakteriální.

Výrobky s touto technologií jsou 100% suché a ochlazují vás až o 15 ° C pod teplotu okolí. Produkty INUTEQ-DRY® lze nosit až do 45°C.

Pracují nejlépe v prostředí s nízkou až střední vlhkostí a tam, kde dobrého proudění vzduchu. Čím větší je průtoku vzduchu, tím lépe pocítíte chladicí efekt.

Produkty s technologií INUTEQ-H2O® využívají ochlazování odpařováním. Produkty jsou vyrobeny ze super absorpční tkaniny.

Výrobky INUTEQ-H2O® se pouhým aktivují namočením ve vodě. Nadbytečná voda se následně vymačká a produkty jsou připravena k nošení. V závislosti na vlhkosti a průtoku vzduchu produkty ochlazují po dobu 2 až 8 hodin  max. o 15°C pod teplotou okolí.

Všechny produkty INUTEQ-H2O® je možné prát v pračce a jsou antibakteriální. Chladící vesty INUTEQ-H2O® jsou vyvinuty s vodoodpudivou vložkou, která udržuje suchý vnitřek

Produkty pracují nejlépe v prostředí s nízkou až střední vlhkostí a tam, kde proudění vzduchu může dojít k tělu. Čím více průtoku vzduchu, tím lépe pocítíte chladicí efekt.

Produkty s technologií INUTEQ-PVA® jsou z vysoce absorbční polyvinylalkoholové tkaniny.

Produkty vyrobené z tohoto vlákna aktivujete namočením do vody na jednu minutu. Po vytlačení přebytečné vody jsou připraveny k použití. Chlazení vydrží až 4 hodiny, dle okolních podmínek.
Je možné je prát v pračce a mají antibakteriální vlastnosti.

Použití produktů s technologií INUTEQ-PVA® je rychlá a snadná cesta, jak se odolávat teplu a zůstat svěží při práci, během sportu a ve volném čase.

INUTEQ-PAC® je nová revoluční výkonnostní technologie.
PCM (Phase Change Material) vložky jsou vyrobeny z materiálů rostlinného původu, k dispozici ve 4 různých teplotních variantách: 6.5°C; 15°C; 21°C; 29°C

Tato jedinečná technologie má vysoké latentní teplo. Což znamená, že speciální náplň po nachlazení je schopna držet danou teplotu (řízená změna teploty) po několik hodin.

PCM vložky jsou vyrobeny z materiálu na biologické bázi značky CrodaTherm, bod vzplanutí je vyšší než jejich parafinové ekvivalenty. Jak bylo prokázáno při zkouškách požární bezpečnosti, výrobky INUTEQ-PAC® dosahují vyššího výkonu než parafínové ekvivalenty, čímž zajišťují vyšší bezpečnost osobám, kteří pracují v prostředí s vysokou pravděpodobností požáru.

PCM vložky překonají parafinické a hydrátové soli v mnoha oblastech:

  • Vyšší požární bezpečnost
  • Dlouhodobá stabilita
  • Vysoká tepelná kapacita latentního tepla
  • Bezpečnější manipulace
  • Vyrobeno z recyklovatelných materiálů

S recyklovatelnou technologií PCM na biologické bázi se budete pohodlně ochlazovat při teplotě, která je pro vaši pokožku a tělo přirozená. PCM vložky lze nosit přímo na kůži bez rizika omrzliny, poškození tkáně nebo zdravotních potíží.

NAŠE PRODUKTY

VESTA ENTRY PCM COOLLOVER 21

Tato chladící vesta PCM CoolOver, vyrobená v Holandsku, nabízí stálou, konstantní chladící teplotu před tepelným stresem pro profesionály, kteří potřebují odborné chlazení pod ochranným oděvem v extrémních teplotních podmínkách a při jakékoliv vlhkosti vzduchu.

Aktivace je velmi jednoduchá – stačí vložit do ledničky, mrazničky, do studené vody, nebo držet při teplotě pod 3°C od teploty chladící vesty, pokud neztuhne, vesta je připravena k chlazení.

cena: na dotaz

VESTA BODYCOOL HYBRID

Chladící vesta INUTEQ HYBRID v sobě zahrnuje dvě různé technologie ochlazování. Pouhým namočením do vody a nebo pomocí chladících vložek, které dokáží udržet konstantní teplotu (6,5°C; 15°C; 21°C nebo 29°C) po dobu až tří hodin. Ideální pro cyklisty a běžce do tréninku i závodu

cena: na dotaz

VESTA BODYCOOL smart

Chladící vesta s technologií vypařování INUTEQ-DRY je pohodlná, plnohodnotná, lehká vesta. Není zapotřebí žádných přídavných gelů nebo chemických látek. Vesta snižuje tepelný stres a únavu, což vám umožní zvýšit výkon.

Díky patentovanému systému není vesta mokrá ani vlhká, je tedy vhodná i pod oblečení.

Produkt funguje nejlépe v nízké až střední vlhkosti. Úroveň toku vzduchu určuje chladící efekt.

cena: na dotaz

VESTA BODYCOOL
pro-a

Chladící vesta s technologií INUTEQ H2O je lehká a snadno se aktivuje. Má sportovní design a může se nosit při mnoha příležitostech, od práce až po sport a volný čas. Aktivace je snadná: stačí namočit ve vodě max. 2 minuty a jemně vytlačit přebytečnou vodu. Vesta je nyní připravena k použití a ochlazuje po dobu až 8 hodin v závislosti na teplotě, vlhkosti a průtoku vzduchu

cena: na dotaz

VESTA BODYCOOL
pro-a

Bodycool Xtreme je vyvinut tak, aby těsně přiléhal k vašemu tělu a poskytoval dokonalý chladicí účinek.

cena: na dotaz

BODYCOOL T-SHIRT

Toto sportovní odpařovací tričko Bodycool T-Shirt je lehké a snadno se (znovu) aktivuje.

cena: na dotaz

chladící vložky
cool-pac

“Led” při konstantní teplotě. Tyto 100% biologicky recyklovatelné PCM vložky fungují za jakékoli extrémní teploty a při každé úrovní vlhkosti. Jediné 100% biologicky recyklovatelné PCM vložky certifikované podle nařízení REACH a USDA dostupné na trhu.

cena: na dotaz

chladící ČEPICE headcool smart zip

Chladící čepice s technologií INUTEQ-DRY je lehký a snadno aktivovatelný produkt, který komfortně ochladí vaší hlavu. Bez ohledu na aktivitu – práce, sport nebo jen povalování na pláži, vám tato čepice umožní snížit tepelné napětí a únavu, umožní cítit se pohodlně a lépe fungovat. Chladící čepice s technologií INUTEQ-DRY lze (opět) aktivovat  vodou z kohoutku (max. 100 ml). Chladící efekt začne okamžitě. Nejlepšího chladícího efektu dosahuje při nízké až střední vlhkosti. Úroveň toku vzduchu určuje chladící efekt a dobu trvání chlazení.

cena: na dotaz

chladící ČEPICE headcool power

Chladící čepice s technologií INUTEQ-H2O je lehká a snadno aktivovatelný produkt, který komfortně ochladí vaší hlavu. Čepici s technologií INUTEQ H2O lze aktivovat vodou z vodovodu. Chlazení nastává okamžitě.

Má sportovní design a může se nosit při mnoha příležitostech, od práce až po sport a volný čas. Aktivace je snadná: stačí namočit ve vodě max. 2 minuty a jemně vytlačit přebytečnou vodu. Čepice je nyní připravena k použití a ochlazuje po dobu až 8 hodin v závislosti na teplotě, vlhkosti a průtoku vzduchu.

cena: na dotaz

headcool bandana

Chladící Bandana s technologií INUTEQ-H2O je lehký a snadno aktivovatelný produkt, který komfortně ochladí vaší hlavu. Bandanu s technologií INUTEQ H2O lze aktivovat vodou z vodovodu. Chlazení nastává okamžitě.

cena: na dotaz

body cooling towel+

The Body Cooling Towel+ je měkký chladicí ručník pro okamžité chlazení.

cena: na dotaz

body cooling towel

Chladící ručník využívající technologii INUTEQ-PVA je z vysoce absorbční polyvinylalkoholové tkaniny.

cena: na dotaz

neckcool tie

Chladící nákrčník s technologií INUTEQ-H20 je lehký a snadno se aktivuje. Aktivace je snadná: stačí namočit ve vodě max. 2 minuty a jemně vytlačit přebytečnou vodu. Nákrčník je nyní připraven k použití a ochlazuje po dobu až 8 hodin v závislosti na teplotě, vlhkosti a průtoku vzduchu.

cena: na dotaz

DOTAZ NA PRODUKT

Leave this field blank