Biacorpus

BIACORPUS RX 4004M

BIACORPUS RX 4004M je multifrekvenční, plně digitální, fázově citlivý 8-pólový měřicí přístroj impedance s nejnovější přístrojovou technologií „Made in Germany“.
Certifikovaná výroba: BIACORPUS RX 4004M je vyráběn v Německu ve firmě certifikované pro výrobu zdravotnické techniky dle DIN EN ISO 13485.

Technologie měření: BIACORPUS RX 4004M měří rezistenci (Rz), kapacitní odpor Xc a fázový úhel (PA) s vysokou přesností na všech 4 měřicích kanálech při frekvencích od 2 kHz do 100 kHz. Frekvence od 2 do 5 kHz lze automaticky vyvolat jako “skenování” v krocích 2,5, 5 nebo 10 kHz.

Sada BIACORPUS RX 4004M

Měření segmentů: čtyři samostatné kabelové vstupy umožňují automatické měření celého těla, trupu, paží a nohou během cca 25 sekund na každý segment těla. Snadno tak lze rozpoznat tkáňové změny v jednotlivých segmentech a vyvozovat závěry o segmentální stavbě těla.

Provozní doba: při mobilním použití stačí baterie 4 integrovaných, komerčně dostupných AA NiMH baterií pro několik stovek měření (cca 3-5 hodin nepřetržitého provozu).
Baterie lze vyměnit během několika sekund pomocí přihrádky na baterie na zadní straně zařízení – to znamená, že provozní dobu lze znásobit bez větší přestávky. 
Hmotnost/přeprava: celý měřicí přístroj váží pouze 1,5 kg a je bezpečně zabalen v praktické přenosné tašce s popruhem přes rameno a snadno se přenáší. 

Měřicí zařízení může přenášet naměřená data do softwaru BodyComp přes USB port.

Přesnost měření BIACORPUS RX 4004M je velmi vysoká díky plně digitální technologii měření. Odchylky měření mezi jednotlivými měřícími přístroji BIACORPUS RX 4004M jsou zanedbatelné. Díky tomu je opakovatelnost měření obzvláště přesná a měření BIACORPUS z různých zdrojů lze velmi dobře porovnávat!

Systém BIACORPUS RX 4004M nabízí komplexní vícekomorovou analýzu složení těla pomocí odporu, reaktance, fázového úhlu a exkluzivních algoritmů z nich odvozených.
Ovládání systému je velmi snadné:
1.) Na ruce a nohy vyšetřované osoby jsou připevněny čtyři (nebo osm) elektrody.
2.) Naměřené tělesné odpory (rezistence a kapacitní odpor) se zobrazují přímo na displeji.
Spolu s antropometrickými daty (výška, váha, pohlaví, věk) mohou softwarové programy vypočítat odhady tělesného složení z nezpracovaných dat. Výsledky výpočtů se zaznamenávají do zpráv ve formátu PDF nebo výtisků. Při měření BIA je třeba považovat za smysluplný zejména průběh tělesného složení a vývojové trendy. 

Výpočty a průběhy mohou obsahovat následující hodnoty:

  • Celková tělesná voda v litrech a procentech (TBW/celková tělesná voda)
  • Extracelulární voda v litrech a procentech (ECW/Extracelulární voda)
  • Hmotnost tělesných buněk v kg a procentech (BCM)
  • Hmotnost bez tuku v kilogramech a procentech
  • Celkový tělesný tuk v kilogramech a procentech (TBF/celkový tělesný tuk)

biacorpus

cena: na dotaz

KE STAŽENÍ

DOTAZ NA PRODUKT

Leave this field blank